هبلکس

هبلکس

مشخصات فنی ، کیفیت واستانداردها

مجتمع کارخانجات هبلکس محصولات بتن سبک اتو کلاو شده خود را برمبنای استانداردهای ملی ایران و استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می نمایند . تمام مراحل تولید توسط آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت مورد کنترل قرار میگیرد.

وزن مخصوص و مقاومت فشاری

به لحاظ وزن مخصوص و مقاومت فشاری ، بلوک های هبلکس منطق با استانداردهای ملی ایران تولید شده مطابق جدول زیر دررده های AAC2   و AAC (بنابر تقاضا ) تولید می گردد.

ابعاد

بلوک های هبلکس با ابعاد زیر تولید می شوند که بنا به تقاضا قابلیت تولید بلوکهایی با سایر ابعاد نیز میسر می باشد.

60

طول cm

20

15

12

10

8

عرض cm

25

20

ارتفاع cm

مقاوم در برابر آتش

از آنجا که اجزای تشکیل دهنده هبلکس را مواد معدنی تشکیل می دهد، بتن هبلکس نه تنها آتش زا نیست بلکه نسبت به دیکر مصالح ساختمانی مقاومت لیشتری در برابر آتش دارد.

عایق صوت

مقاوم در برابر یخ زدگی

هبلکس به دلیل ساختار متخلخل با در صد بالای حفره های بسته ، مقاومت خوبی دربرابر یخ زدگی دارد که امتحان خود را در کشورهای سردسیر مانند سوئد پس داده است .

سرعت اجرای بالا

سرعت اجرای بلوک هبلکس به دلیل سبک بودن و ابعاد آن ، سه برابر سایر مصالح جهت اجرای دیوار می باشد .

سهولت دراجرا

به دلیل قابل برش بودن با اره نجاری و میخ پذیربودن ،کارهای تاسیسات مکانیکی و برقی آن خیلی سریع بوده و به راحتی قابل اجرا می باشد.

عایق حرارتی مناسب

خصوصیات عایق حرارتی هبلکس قابل توجه استفاده مداوم از سیستم های سرمایشی وگرمایشی میشود که تأثیر چشمگیری در کاهش هزینه مصزف انرژی و تأثیرات آن بر محیط زیست دارد.

کاربرد هبلکس در ساختمان

بلوک هبلکس

بلوک های هبلکس در دیوارهای غیر باربر بیرونی و داخلی ساختمان استفاده شده و جایگزین انواع مصالح ساختمانی رایج نظیر آجر ، بلوک های سفالی ، بتنی و ….می شود.

شیب بندی پشت بام

پوکه بتن سبک با صرفه ترین و با کیفیت ترین مصالح سبکی است که می توان از آن برای پوشش بندی سقف و کف ساختمان استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.